Судиски тим ZEUS Kit Arbitro Pro SS Grigio

2.050,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520547

Детали

SKU
520547
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Сиво