Судиски тим ZEUS Kit Arbitro Pro SS Rosso

MKD 2.850,00 (Намалување од 28%)
MKD 2.050,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 520481
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни; Зимни
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Црвено; Сиво