24%

Топка за футбал ZEUS Pallone Kalypso Verde fluo

950,00 ден. 1.250,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 514697

Детали

SKU
514697
Категории
Бренд
Опрема
Топки
Материјал
PVC
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Цр͟н͟а; Зелен електричар