45%

Тренерка GIVOVA Tuta Campo 0801

2.110,00 ден. 3.840,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515259

Опис

Машката тренерка  GIVOVA Tuta Campo импресионира со својот стилски дизајн и неспоредлива удобност.

Машката тренерка  GIVOVA Tuta Campo е целосно направен од висококвалитетни, полиестерски материјали што го прават погоден и за секојдневно носење и за спорт. Горниот дел  е со патент, има мала јака, што му дава спортски и елегантен изглед. Моделот се одликува со вградениот изглед, како на дуксеро  така и на панталоно.
Карактеристики на тренерки:

Извезено лого-GIVOVA на градите, јаката и нозете;
2 бр. џебови на долнио дел;
2 бр. странични џебови на горниот дел ;
Патента на задниот дел на нозете, на глуждовите;
Еластици на зглобовите и глуждовите;

Со машката тренерка  GIVOVA Tuta Campo тешко дека ќе останете незабележани.

Сите машки тренерки во мали и големи димензии погледнете ги овде.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515259
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Бордо, Бордо; Портокалова

Препорачани производи