Тренерка GIVOVA Tuta Italia 104 1008

MKD 5.280,00 (Намалување од 41%)
MKD 3.100,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 518543
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни; Зимни
Вид на облека: Тренерки
Материјал: Памук; Полиестер
БОJА: Цр͟н͟а; Бордо