Тренерка GIVOVA Tuta King 4 Seasons 1010

2.100,00 ден. 3.840,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520617

Опис

Машката тренерка GIVOVA Tuta King 4 Seasons е создадена за да биде присутна во облеката на нејзината сопственичка секоја сезона.

Машката тренерка GIVOVA Tuta King 4 Seasons е изработена од тенок, мек и многу пријатен на допир полиестер материјал. Моделот има хауба која е прицврстена со вратоврски. И горниот и долниот дел имаат два џебови без патенти. Сечењето е директно и стандардно. Има еластични манжетни на зглобовите и глуждовите. Се одликува со чист и стилски дизајн кој лесно може да се комбинира.


Карактеристики:

Извезено лого на GIVOVA;
Два џебови на горнио дел;
Два џебови на долнио дел;
Ластици за зглобови;
Еластици за нозе;
Капулче со вравки.

Машката тренерка GIVOVA Tuta King 4 Seasons - си даде ново, неспоредливо чувство.

Погледнете повеќе полиестерски тренерки на нашата веб-страница.

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
520617
Категории
Бренд
Прицврстување
Врски;Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен; Зима
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Црна

Препорачани производи