Тренерка GIVOVA Tuta Matador 0310

MKD 5.280,00 (Намалување од 41%)
MKD 3.100,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 505354
Прицврстување: Патент
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Тренерки
Материјал: Микрофибер
БОJА: Бело; Цр͟н͟о