Тренерка GIVOVA Tuta Winner 1204

MKD 5.280,00 (Намалување од 43%)
MKD 2.990,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 505370
Прицврстување: Патент
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Тренерки
Материјал: Микрофибер; Полиестер
БОJА: Црвено; Темно сино