Тренерка ZEUS Tuta Apollo Bianco/Rosso

1.920,00 ден. 2.620,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 513298

Опис

Машката тренерка ZEUS Tuta Apollo е дизајнирана да придонесе за секојдневната удобност на секој од неговите сопственици.

Машката тренерка ZEUS Tuta Apollo е изработена од 100% полиестер, густи материјали кои гарантираат нејзина издржливост, дури и при почесто користење и третман.
Карактеристики:

Извезено мало лого-ZEUS на градите и десната нога;
2 бр. џебови на долниот дел;
2 бр. странични џебови на горниот дел ;
Патента на нозете на глуждовите;
Ластици на зглобовите и глуждовите;
Патента по целата должина на горниот дел ;

Машки тренерки ZEUS Tuta Apollo - преземете водство во напорен ден.

Изберете ги вашите машки тренерки од нашата голема разновидност, во вашата омилена боја овде.

ТИМ WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
513298
Категории
БОJА
Бело

Препорачани производи