Тренерка ZEUS Tuta Clio Blu/Bianco

2.100,00 ден. 2.910,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506598

Опис

Машката тренерка ZEUS Tuta Clio е погодна и за спортска и за секојдневна употреба.

Машката тренерка ZEUS Tuta Clio е изработена од 80% полиестер и 20% памук. Моделот се одликува со присуството на хауба, како и неговиот стилски и чист дизајн.


Карактеристики:

Извезено лого ZEUS на десната страна на градите и на левата нога;
2 бр. странични џебови на долнио дел;
2 бр. странични џебови на горнио дел;
Еластични манжетни на ракавите, нозете и на крајот од дуксерот, на колковите;
Ластик со вратоврски за прицврстување на долниот дел ;
Исечете: Стандардно;

Машкиот костум ZEUS Tuta Clio е ваш избор за секој ден.

Најдете повеќе оригинални машки тренерки овде.
 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
506598
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Бело; Темно сино

Препорачани производи