Тренерка ZEUS Tuta College Blu/Giallo Fluo

2.080,00 ден. 2.780,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511949

Опис

Машката тренерка ZEUS Tuta college е секојдневната удобност што му е потребна на сите.

Машката тренерка ZEUS Tuta College е изработена од 65% памук и 35% полиестер, со што се гарантира неговата удобност и издржливост.


Карактеристики:

Извезено мало лого-ZEUS на градите и десната нога;
2 бр. џебови на долнио дел;
2 бр. странични џебови на горниот дел ;
Еластици за зглобовите и нозете;
Ластик на долниот дел , кај колковите, со врзувачки врски;

Загрејте се со машката тренерка на ZEUS Tuta college.

Сите машки тренерки во мали и големи димензии погледнете ги овде.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
511949
Категории
БОJА
Темно сино; Жолт електричар