Тренерка ZEUS Tuta Sirio Blu/Rosso

2.390,00 ден. 3.170,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515824

Опис

Машката тренерка ZEUS Tuta Sirio е зимски модел, дело на италијанскиот спортски бренд.

Машката тренерка ZEUS Tuta Sirio е изработена од 35% полиестер и 60% памук, што ја прави издржлива и многу пријатна на допир.


Карактеристики:

Извезено лого ZEUS на десната страна на градите и на левата нога;
2 бр. странични џебови на долнио дел;
2 бр. странични џебови на горнио дел;
Еластични манжетни на ракавите, нозете и на крајот од дуксерот, на колковите;
Ластик со вратоврски за прицврстување на долниот дел ;
Исечете: Стандардно;

Машката тренерка  ZEUS Tuta Sirio - бидете со чувство на топлина.

Изберете ги вашите машки тренерки од нашата голема разновидност, во вашата омилена боја

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515824
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Тренерки
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Црвено; Темно сино

Препорачани производи