Фудбалски тим ZEUS Kit Scorpion Arancio/Blu

1.280,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505601

Опис

Проверете ги сите машки спортски тимови на ZEUS  овде
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
505601
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Портокал