Фудбалски тим ZEUS Kit Scorpion Nero/Bianco

1.280,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511648

Опис

Проверете ги сите машки спортски тимови на ZEUS  овде
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
511648
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Бело; Цр͟н͟о