Футбалски комплет дрес ZEUS Kit Aquarius Granata/Sky

2.050,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505691

Детали

SKU
505691
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Бордо, Светло сино; Бордо