Футбалски комплет дрес ZEUS Kit Aquarius Nero/Giallo Fluo

MKD 3.290,00 (Намалување од 37%)
MKD 2.050,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 511646
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Футбол
БОJА: Цр͟н͟а; Жолт електричар