црн џемпер FC BARCELONA

Barcelona
1.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Barcelona
Големина
Код на производ - SKU 9456

Опис

<p>Пријатно за ткаенината на допир• Прилагодлив аспиратор• лого на предната страна• Голем преден џеб• Еластични манжетни и ремен• Состав: 95% памук, 5% полиестер<br></p>

Детали

SKU
9456
Категории
Бренд