34%

Чорапи ZEUS Calza Relax Bassa Grigio

230,00 ден. 350,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 507339

Детали

SKU
507339
Категории
Бренд
Пол
Деца-момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Чорапи
Материјал
Памук
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Сиво

Препорачани производи