Шорцеви BMW

bmw
690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
bmw
Големина
Код на производ - SKU 2142

Опис

<p style="margin-bottom: 10px; color: rgb(102, 102, 102);"><span style="color: rgb(119, 119, 119); font-family: Lato, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;">Стилски летни шорцеви со странични џебови.</span></p><p style="margin-bottom: 10px; color: rgb(102, 102, 102);"><span style="color: rgb(119, 119, 119); font-family: Lato, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;">Ткаенината е изработена од памук и еластан.</span></p><p style="margin-bottom: 10px; color: rgb(102, 102, 102);"><span style="color: rgb(119, 119, 119); font-family: Lato, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;">Погодно е за спорт и забава или за секојдневно носење.</span></p>

Детали

SKU
2142
Категории
Бренд
bmw