Шорцеви HONDA

690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 2141

Опис

<p><span style="color: rgb(119, 119, 119); font-family: Lato, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;">Стилски летни шорцеви со странични џебови.</span></p><p><span style="color: rgb(119, 119, 119); font-family: Lato, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;"> Ткаенината е изработена од памук и еластан.</span></p><p><span style="color: rgb(119, 119, 119); font-family: Lato, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;"> Погодно е за спорт и забава или за секојдневно носење.</span><br></p>

Детали

SKU
2141
Категории
Бренд