HONDA сино-портокалова капа

640,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 1033

Опис

<p><br></p><p><span style="color: rgb(119, 119, 119); font-family: Lato, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;">Ткаенина – текстил, полиестер, памук. Погодно за секоја сезона.</span><br></p>

Детали

SKU
1033
Категории

Препорачани производи