25%

ZEUS Guanto Space Arancio Fluo

1.450,00 ден. 1.950,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520387

Детали

SKU
520387
Бренд
Опрема
Голмански ракавици
Материјал
Каучук; Латекс; Памук; Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
портокалово-електричар