44%

Детска Блуза GIVOVA Maglia Givova One 0012

990,00 ден. 1.790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 513336

Детали

SKU
513336
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Блузи
Материјал
Полиестер
БОJА
Црвено