28%

Детска маица GIVOVA Shirt Capo MC 0003

790,00 ден. 1.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516629

Детали

SKU
516629
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Бело