17%

Детска маица GIVOVA T-Shirt Cotton Band 0004

1.890,00 ден. 2.300,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 514601

Детали

SKU
514601
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Памук
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Цр͟н͟а; Темно сино