18%

Детска маица ZEUS Shirt Mida Verde/Bianco

790,00 ден. 970,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515606

Детали

SKU
515606
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Полиестер
БОJА
Зелен, Зелена