35%

Детска спортска топлинска блуза GIVOVA Running Corpus 3 0002

1.150,00 ден. 1.790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 513729

Детали

SKU
513729
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Блузи
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Сино