42%

Детска спортска топлинска блуза ZEUS Maglia Fisiko M/L Verde

1.150,00 ден. 1.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 513031

Детали

SKU
513031
Категории
Бренд
Пол
момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Блузи
Материјал
Еластан; Полиестер
БОJА
Зелен, Зелена