20%

Детски дуксер GIVOVA Felpa Con Cappuccio Terry Band 0003

2.300,00 ден. 2.910,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521675

Детали

SKU
521675
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Поло маица
Материјал
Памук
БОJА
Бело