4%

Детски дуксер GIVOVA Felpa Full Zip Band 0010

3.680,00 ден. 3.840,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515388

Детали

SKU
515388
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Блузи, Дрес
Материјал
Полиестер
БОJА
Црна