44%

Детски дуксер GIVOVA Felpa (Full Zip) 500 0010

1.540,00 ден. 2.780,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 517993

Детали

SKU
517993
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Блузи, Дрес
Материјал
Синтетика
БОJА
Црна