10%

Детски дуксер GIVOVA Giacca College Band 0010

2.490,00 ден. 2.780,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515425

Детали

SKU
515425
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Блузи, Дрес
Материјал
Полиестер
БОJА
Црна