27%

Детски дуксер GIVOVA Giacca Tricot Band 0010

1.760,00 ден. 2.430,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515409

Детали

SKU
515409
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Блузи, Дрес
Материјал
Полиестер
БОJА
Црна