Детски комплет дрес ZEUS Kit Lybra Donna Giallo fluo/Blu

MKD 1.850,00 (Намалување од 19%)
MKD 1.490,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 506063
Пол: девојчиња
Стил: Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Комплети
Материјал: Полиестер
Спорт: Волейбол
БОJА: Темно сино; Жолта