19%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Lybra Uomo Verde/Nero

1.490,00 ден. 1.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505632

Детали

SKU
505632
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Бело; Цр͟н͟о; Зелена, Зелен