19%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Lybra Uomo Giallo/Nero

1.490,00 ден. 1.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521259

Детали

SKU
521259
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Цр͟н͟а; Жолта