21%

Детски комплет дрес ZEUS Kit Mundial URY Sky/Nero

2.050,00 ден. 2.600,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520174

Детали

SKU
520174
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Цр͟н͟а; Светло сино