45%

Детски тренерки GIVOVA Tuta Givova One 1310

2.110,00 ден. 3.840,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 509442

Опис

Детските  тренерки  GIVOVA Tuta Givova One е спој на стил, квалитет и удобност.

Детските тренерки   GIVOVA Tuta Givova One е изработен од 100% полиестер и има тенок слој на меки постава. Оваа постава го прави омилен за секојдневна употреба, спорт и динамично секојдневие кое го има секое дете. Моделот има патент сместен по целата должина на горниот дел .


Карактеристики на тренерки:

Извезено лого-GIVOVA на градите и нозете;
2 бр. џебови на долнио дел;
2 бр. странични џебови на горниот дел ;
Патента на дното на нозете, на глуждовите;
Еластици на зглобовите и глуждовите;

Детски тренерки GIVOVA Tuta Givova One - вистинскиот избор е во ваши раце.

Погледнете повеќе полиестерски тренерки во нашиот каталог!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
509442
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Зелен, Цр͟н͟а; Зелена