31%

Детски тренерки GIVOVA Tuta Revolution SS 0204

2.110,00 ден. 3.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 519994

Опис

Детската тренерка GIVOVA Tuta Revolution SS е стилска понуда на брендот за секој љубител на класичниот, спортски изглед.

Детската тренерка GIVOVA Tuta Revolution SS е изработена од мек и сјаен, полиестерски материјал. Сечењето на моделот е стандардно. Има џебови на горниот и долниот дел , како и висока јака. Дискретно поставените логоа на производителот GIVOVA се извезени. Моделот се карактеризира со недостаток на еластични манжетни на нозете, кои имаат само патенти одзади.
Карактеристики:

Извезено лого на GIVOVA;
Два џебови на дуксерот;
Два џебови на панталонот;
Ластици за зглобови;
Висока јака;
Патенти во задниот дел на нозете.

Земете ја детската тренерка GIVOVA Tuta Revolution SS и обложувајте се на добра визија.

Погледнете ги сите детски тренерки во различни големини!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
519994
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Син; Темно син