45%

Детски тренерки GIVOVA Tuta Visa Fluo 0419

1.920,00 ден. 3.520,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504927

Опис

Детската тренерка  GIVOVA Tuta Visa Fluo е многу стилска, модерна и во исто време исклучително удобна понуда.

Детската тренерка  GIVOVA Tuta Visa Fluo е целосно направен од висококвалитетни, полиестерски материјали што го прават погоден и за секојдневно носење и за спорт. Горниот дел на тренерката  е со патент, има мала јака што му дава спортски и елегантен изглед и има два џебови. За дополнителна удобност,  е опремен со гумени ленти за да го држат цврсто на телото.Овие ластици може да се најдат и на горните зглобови и колковите и на долниот дел од глуждовите. Има и два странични џебови. На неколку места може да се види името на брендот на производителот, испишано со жолти букви - на левиот ракав и левата нога натписот се наоѓа по должина, а на десната нога и на десната страна од горниот дел се наоѓа по неговата ширина. Специфичниот дел на овоj модел е долниот дел, каде што се забележува многу мало инкарнација на нозете.

Со детската тренерка  GIVOVA Tuta Visa Fluo  ќе го разберете вистинското значење на зборот „удобност“.

Изберете ги вашите детски тренерки од нашата голема разновидност, во вашата омилена боја овде.

WWW.MKSPORT.EU 

Детали

SKU
504927
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Темно сино; Жолт електричар