26%

Детски тренерки ZEUS Tuta Apollo Nero/Verde Fluo

1.920,00 ден. 2.620,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506482

Опис

Детската тренерка ZEUS Tuta Apollo е комбинација на стил, квалитет и исклучителна удобност.


Карактеристики:

Извезено лого на ZEUS на градите и левата нога;
2 бр. странични џебови со патенти на дуксерот;
2 бр. странични џебови со патенти на панталонот;
Патенти на крајот на нозете, на глуждовите;
Широки, еластични ленти на краевите на ракавите и нозете;

Приврзана грижа за малите ликови со детската тренерка ZEUS Tuta Apollo.

Најдете повеќе Детски тренерки со уникатен дизајн!

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
506482
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Цр͟н͟а; Зелен електричар