27%

Детски тренерки ZEUS Tuta Training Vesuvio Granata/Nero

2.080,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518261

Опис

Детската тренерка ZEUS Tuta Training Vesuvio е дел од новата колекција „VESUVIO“ на италијанскиот спортски бренд. Ткаенината и кројот го прават исклучително погоден за спортување.


Карактеристики: патент до градите на горниот дел од тренерката; Везено лого на десната страна на градите и десната нога; Еластични ленти на зглобовите и глуждовите; Два џепа на горниот дел ; Два џепа на долниот дел од тренерката;; Шаблон: Стандарден;  Детски тренерки ZEUS Tuta Training Vesuvio - за таленти и идни звезди. Најдете повеќе детски тренерки со уникатен дизајн!

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
518261
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Бордо, Цр͟н͟а; Бордо