33%

Детски чорапи ZEUS Calza Work Bassa Blu

390,00 ден. 590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 507293

Детали

SKU
507293
Категории
Бренд
Пол
Деца-момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Чорапи
Материјал
Памук; Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Темносин