30%

Детски шорцеви GIVOVA 3/4 Pinocchietto Givova One 0004

1.150,00 ден. 1.650,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 509500

Детали

SKU
509500
Категории
Бренд
Прицврстување
Врски
Пол
момчиња
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Панталони
Материјал
Полиестер
Спортови
Фитнес, Фитнес; Фудбал
БОJА
Темносин