25%

Детски шорцеви ZEUS Bermuda Geos Rosso

1.150,00 ден. 1.550,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 517255

Опис

Детските шорцеви ZEUS Bermuda Geos се дизајнирани да му ја обезбедат потребната секојдневна удобност на корисникот.

Детските шорцеви ZEUS Bermuda Geos се направени од 50% полиестер и 50% памук. Монохроматскиот дизајн ги прави лесни за комбинирање и искрено избрани од клиентот. Имаат еластична лента со прилагодливи врски.


Карактеристики:

Извезено лого на ZEUS на левата нога;
Материјал - 50% полиестер и 50% памук;
2 бр. странични џебови;
Еластична лента со врски за прицврстување;
Директно сечење;

Детските шорцеви ZEUS Bermuda Geos ќе станат омилениот детски пар со првите чевли.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
517255
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Памук; Полиестер
БОJА
Црвено