44%

Детски шорцеви ZEUS Pantaloncino Tiger Blu

990,00 ден. 1.790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506106

Детали

SKU
506106
Категории
Бренд
Пол
девојчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Еластан; Памук
Спортови
Одбојка
БОJА
Темносин