Елегантна дама сет во црвена боја

1.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 5015

Опис

<p><span style="color: rgb(119, 119, 119); font-family: Lato, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;">Убава и импресивна изработена од високо квалитетна ткаенина за дишење. Време и перална отпорна.</span><br></p>

Детали

SKU
5015
Категории