44%

Женска Блуза GIVOVA Maglia Givova One 0012

990,00 ден. 1.790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520829

Опис

Женската блуза GIVOVA Maglia Givova One освојува многу симпатии поради својот монохроматски и стилски дизајн и удобноста со која го наградува секој носител.

Женската блуза GIVOVA Maglia Givova One е изработена од 100% полиестер, а составот на внатрешниот дел вклучува ултра тенок слој на долен, кој овозможува неспоредлива удобност, не ја иритира кожата и не пареа.

Карактеристики:

Везен натпис GIVOVA под јаката, десно од градите.
Овално, растегливо и ребрести деколте.
Ребрести, еластични ленти на краевите на ракавите.
Женска блуза GIVOVA Maglia Givova One - бидете подготвени за секој динамичен ден.

*Моделот е унисекс. Препорачуваме да го купите производот во една големина помала од вашата стандардна големина во женските колекции.


 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
520829
Категории
Бренд
Пол
Жени
Намена
Lifestyle
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Блузи
Материјал
Полиестер
БОJА
Црвено