Женска тренерка ZEUS Tuta Training Vesuvio Blu/Giallo

2.110,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516576

Опис

Женска тренерка ZEUS Tuta Training Vesuvio е дел од новата колекција „VESUVIO“ на италијанскиот спортски бренд.

Женска тренерка ZEUS Tuta Training Vesuvio е изработена од исклучително мек и пријатен полиестер на допир, кој обезбедува удобност и гарантира издржливост. Ткаенината и кројот го прават исклучително погоден за спортување.


Карактеристики:

Патент по целата должина на дуксерот;
Извезено лого на десната страна на градите и на десната нога;
Еластични ленти на зглобовите и глуждовите;
Два џебови на горниот дел ;
Два џебови на долнио дел;
Патенти за глуждот;
Исечете: Стандардно

Женски тренерки ZEUS Tuta Training  Vesuvio - облека за успех.

Најдете повеќе полиестерски тренерки овде.

 WWW.MKSPORT.EU

* Моделот е унисекс. Препорачуваме да го купите производот во големина помала од стандардната за вас во женските колекции

Детали

SKU
516576
Категории
Бренд
Пол
Жени
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Темно сино; Жолта