Женски комплет дрес ZEUS Kit Lybra Donna Rosso/Nero

1.490,00 ден. 1.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518644

Детали

SKU
518644
Категории
Бренд
Пол
Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка
БОJА
Цр͟н͟а; Црвено